Mountainbike med brunch
Söndagar under maj-september
Underbar cykling i skogen med avslutande brunch. Trevligt häng och cykling med likasinnade mountainbike-entusiaster.
Mountainbike med brunch
Gemenskap och äventyr. Söndagsförmiddagar på härliga stigar i Hellas, Stockholm. Tekniktips och härlig cykling i skogen. Mountainbike med brunch är för dig som vill ha den bästa starten på din söndag med cykling och härlig brunch på Mountainbikeskolans trädgårdskafé.
- Pris: 495 kr per tillfälle eller 1 584 kr för paket med 4st tillfällen. Priserna inkluderar brunch-bricka, kaffe/te och äppelmust från gården.
- Datum: söndagar under maj-september, välj valfritt datum.
- Tid: kl 9:30 – 11:00, sedan brunch fram till 12:00.
- Hyr cykel: ta med egen cykel eller hyr av oss.
För att köpa Mountainbike med brunch till vårt förmånliga paketpris med 20% rabatt, behöver du boka fyra tillfällen (en Mountainbike med brunch 1, en Mountainbike med brunch 2, en Mountainbike med brunch 3, och en Mountainbike med brunch 4), som du ser i bokningskalendern här intill.
Välj mellan flera datum under säsongen maj-september. Om du vill boka paketet med fyra tillfällen är det lättast att boka denna kurs på dator, då får du hjälp av bokningssystemet. Börja med att välja ett datum en söndag du vill delta och boka det tillfället, gå sedan vidare med de nästa tre bokningarna.
KOMMENTARER
BOKA KURS
BOKA Hyrcykel
Boka hyrcykel i vår UthyrningHITTA HIT
KONTAKTA OSS
Har du några frågor så är du mer än välkommen att kontakta oss:
Telefon: +46(8) 586 241 43
E-post: info@mountainbikeskolan.se